Statistikkmeny

Kamera - Steinbrygga

Steinbrygga

Kamera - Inngang

Inngang

Oppdateres ca. hvert minutt. (Trykk F5)

Login Form

Velg hvilket år du vil se statistikk fra:

Oversikt over 2019 - (Hittil i år)

Klubbdykk arrangert  180 
Siste klubbdykk  10. Nov 2019 
Dager siden siste klubbdykk 
Sted for siste klubbdykk  Hallangstangen - Langebåt 
Antall personer med pr.tur(Snitt) 
Antall nyregistrerte dykkere i år  55 
Antall aktive dykkere i år  107 
Antall dykkere i basen  214 
Antall aktive dykkeledere  21 
Antall dykkeledere i basen  25 
Antall lokale dykkeplasser besøkt  79 
Totalt ant. lokale dykkeplasser i basen  79 
Nyregistrerte lokale dykkeplasser 
Totalt antall dykk i klubbregi  1106 
Totalt antall timer under vann  1111 
Snitt dykketid i minutter  60 
Snitt max dybde  33 
Totalt antall teiner hevet  105 
Antall klubbreiser arrangert 
Klubbdykk arrangert på reiser  40 
Totalt ant dykk på klubbreiser  293 
Snitt antall dykkere med på klubbreiser 
Arrangør av flest klubbreiser  Tor Oppegård (4 stk.) 
Dykker med flest dykk  Jan Håkensen (78 stk.) 
Dykkeleder som har kjørt flest turer  Tor Oppegård (26 stk.) 
Dykker som har hevet flest teiner  Øyvind Letrud (36 stk.) 
Antall teiner hevet pr. DL  Joachim Brenøe (18 stk.) 

Topp dykkeledere i ant. arrangerte klubbdykk i 2019:
31 - Utenforstående dykkeleder (Turer)
26 - Tor Oppegård
12 - Joachim Brenøe
12 - Øyvind Letrud
11 - Ikke valgt ennå
11 - Per Enge
10 - Jan Håkensen
9 - Børge Brynlund
7 - Lars-Olav Engseth
7 - Tron Dalheim
6 - Evgenij Rybak
6 - Johannes Østensjø
6 - Klaus Bareksten
4 - Bjørn Badowski
4 - Eirik Fjeld
4 - Pål Sandnes
4 - Vebjørn Hanssen
3 - Knut Senneseth
3 - Mikkel Stokke
3 - Thomas Jakobsen
1 - Brynjar Reberg

Topp lokale dykkesteder etter ant. besøk i 2019:
12 - Edith
12 - Klubbhuset
9 - Tronstad
8 - Bergholmen
7 - Torpedobatteriet
6 - Møkkalasset
5 - Blucher
5 - Storskjær
4 - Askholmen, Østre lykt
4 - Gulen, husrevet/brygga
4 - Marikova
3 - Askholmen
3 - Dronning Maud
3 - Gråøya, Engnesbukta
3 - Hallangstangen
3 - Storegrunn
2 - Aspon Sør
2 - D/S Oldenburg
2 - Drøbaksgrunna
2 - Fagerstrand - Tankanlegg
2 - Hallangstangen - Langebåt
2 - Heitmann bryggeanlegg
2 - Langebåt
2 - Merseflua
2 - Muren (Jeteen)
2 - Oscarsborg øst
2 - Ramtonveggen
2 - Småskjær
1 - Aspon
1 - Black Watch
1 - Brødstabotn
1 - D/S Bandak
1 - D/S Begonia
1 - D/S Frankenwald
1 - D/s Karmøy
1 - D/S Parat - Ferndale
1 - Digerud fyrlykt
1 - Drøbak båthavn og nordover
1 - Elise Schulte
1 - Elleskjæret
1 - Flåm, parkeringsplass/elveutløp
1 - Gert Hansen
1 - H-øya, Kloppasundet nordover
1 - Huk - dugnad
1 - Husvikodden
1 - Håøya - Ormeleia
1 - Håøygrunna
1 - Kjøvangen
1 - Kranbrygga Oscarsborg
1 - Langåra
1 - M/S Stråssa
1 - Munkehatten
1 - Nordstranda
1 - Norge (panserskip)
1 - Pumpehuset
1 - Rammebukta
1 - Ramtongrunnen Østre
1 - Rauholmene
1 - Romanby
1 - Segløyna
1 - Skiphellebukta
1 - Smøla dag 1, gruppe 1, dykk 1 - Tritilene
1 - Smøla dag 1, gruppe 1, dykk 2 - Hauggjegelsundet
1 - Smøla dag 1, gruppe 2, dykk 1 - Rønsøyskjæra
1 - Smøla dag 1, gruppe 2, dykk 2 - Svartskjæra
1 - Smøla dag 2, gruppe 1, dykk 1 - Dypsundet B2
1 - Smøla dag 2, gruppe 1, dykk 2 - Verjeskiftet
1 - Smøla dag 2, gruppe 2, dykk 1 - Steinkjer B4
1 - Smøla dag 2, gruppe 2, dykk 2 - Verjeskiftet
1 - Smøla dag 3, gruppe 1, dykk 1
1 - Smøla dag 3, gruppe 1, dykk 2
1 - Smøla dag 3, gruppe 2, dykk 1
1 - Smøla dag 3, gruppe 2, dykk 2
1 - Stedgrunnen
1 - Sønderstøbukta
1 - Søndre Kaholmen
1 - Torodden, Fagerstrand
1 - Tåjebukta
1 - Wilhelm Heidkamp

20 glemte dykkesteder, med sist besøkt dato:
2017-03-02 - Lemansbrygga
2017-03-04 - Hallangspollen - Dugnad
2017-05-27 - Utenfor Akvariet i Drøbak
2017-06-05 - Askholmenflaket
2017-07-13 - Håøya - Øst av nordspissen
2017-12-28 - Gressholmen
2017-12-30 - Håøybukta
2018-01-11 - Gylteholmen
2018-01-28 - Håøya - Ristaodden
2018-02-18 - Fra Muren til Storeskjær
2018-03-28 - Illjernsflu
2018-04-14 - Torpene, Fagerstrand
2018-05-24 - Bjørnehodebukta
2018-06-16 - Brurstein
2018-07-28 - Rammebåen
2018-07-29 - Nærsnestangen
2018-08-05 - Steilene
2018-09-01 - D/S Drammen
2018-09-16 - Gråøya, vrakene på vestsiden
2018-09-20 - Furuholmen

Topp dykkere i ant. dykk i 2019:

78 - Jan Håkensen
75 - Tor Oppegård
67 - Lars-Olav Engseth
66 - Øyvind Letrud
46 - Evgenij Rybak
39 - Knut Senneseth
35 - Pål Sandnes
32 - Vebjørn Hanssen
31 - Tron Dalheim
25 - Alexander Sunde
23 - Børge Brynlund
22 - Eirik Fjeld
21 - Erik Haugen
20 - Bjørn Badowski
20 - Per Enge
20 - Tore Vidar Knutsmoen
19 - Dag Kolberg Larsen
18 - Aurora Voje
18 - Christian Kulmus
18 - Martin Evenseth
17 - Tomas Bitinas
16 - Ingvald Ingebrigtsen
16 - Marius Engebraaten
15 - Aleksander Vossli
15 - Jan Ole Nordeng Huseby
15 - Johannes Østensjø
15 - Thomas Jakobsen
14 - Ivan Olimb
13 - Espen Sømod
13 - Helge Kinderås
12 - Gro Dolve
12 - Joachim Brenøe
10 - Kjell Schulte
9 - Kristine Lindtveit
9 - Sofie Knudsen
7 - Arnfinn Kringlen
7 - Arnt Olav Skyrud
7 - Brynjar Reberg
7 - Nora Menous-Moland
7 - Rimvydas Metrikis
7 - Trym Johan Larsen
6 - Geir Inge Jacobsen
6 - Henriette Marlene Hanssen
6 - Ketil Johnsen
6 - Torill Meistad
5 - Eskild Sandhaug
5 - Haakon Brenna
5 - Ingo Diekmann
4 - Joern Kumpart
4 - Kai Berntsen
4 - Kenneth Hartpence
4 - Lasse Myklestad Hjørnevik
4 - Philip Jakobsen
4 - Randolf Strømsnes
4 - Svein Næss
3 - Aleksy Goroszko
3 - Aron Rydquist
3 - Artur Hadas
3 - Claes Hallstrøm
3 - Filip Petersson
3 - Geir Alstad
3 - Jakob Sandberg
3 - johan asplund
3 - Juergen Rigon
3 - Jørn Olav Solem
3 - Linus Jønsson
3 - Marius Juodagalvis
3 - Oscar Sjøø
3 - Paul Winkler
3 - Ralf Gøhler
3 - Thomas Titzmann
2 - Alex Kamelod
2 - Alexander Bennetoft
2 - Christoffer Flaglien
2 - Irina Sveide
2 - Ivar Johnsen
2 - Jessica Køster
2 - Martin Hansen
2 - Martin Becks
2 - Patrik Wrang
2 - Roy Rødningen
2 - Stein Johnsen
2 - Terje Hoås
2 - Thomas Gøytil
1 - Annika Persson
1 - Christian Vilming
1 - Fredrick Sagen Homan
1 - Frode Eriksen
1 - Irina Sveide
1 - Ivan Novi
1 - Joakim Larsen
1 - Jonass Gundersen
1 - Julie Letrud
1 - Klas Forfang
1 - Klaus Bareksten
1 - Knut-Aleksander S Brath
1 - Kristian Dæhlin
1 - Magnus Jonassen
1 - Mikkel Stokke
1 - Morten Sætrang Haakonsen
1 - Robert Vikane
1 - Rune Alvestad Paulsen
1 - Thor Hebnes
1 - Tine Kinn Kvamme
1 - Zeldi Johansson

Topp teineplukkere i ant. teiner hevet i 2019:
36 - Øyvind Letrud
16 - Knut Senneseth
12 - Lars-Olav Engseth
10 - Tor Oppegård
8 - Jan Håkensen
5 - Johannes Østensjø
3 - Evgenij Rybak
2 - Aleksander Vossli
2 - Gro Dolve
2 - Thomas Jakobsen
1 - Aurora Voje
1 - Bjørn Badowski
1 - Christian Kulmus
1 - Erik Haugen
1 - Henriette Marlene Hanssen
1 - Lasse Myklestad Hjørnevik
1 - Martin Becks
1 - Nora Menous-Moland
1 - Tomas Bitinas

Topp DL i teineheving i 2019:
18 - Joachim Brenøe 11
10 - Tron Dalheim 111
9 - Evgenij Rybak 21
7 - Børge Brynlund 6
6 - Øyvind Letrud 2
6 - Per Enge 52
6 - Lars-Olav Engseth 103
6 - Klaus Bareksten 140
6 - Tor Oppegård 3
5 - Knut Senneseth 13
5 - Jan Håkensen 10
5 - Mikkel Stokke 16
4 - Vebjørn Hanssen 31
4 - Pål Sandnes 26
3 - Thomas Jakobsen 22
2 - Eirik Fjeld 7
2 - Johannes Østensjø 12
1 - Bjørn Badowski 49