Kamera - Steinbrygga

Steinbrygga

Kamera - Inngang

Inngang

Oppdateres ca. hvert minutt. (Trykk F5)

Login Form

Velg hvilket år du vil se statistikk fra:

Oversikt over 2019 - (Hittil i år)

Klubbdykk arrangert  86 
Siste klubbdykk  19. May 2019 
Dager siden siste klubbdykk 
Sted for siste klubbdykk  Håøygrunna 
Antall personer med pr.tur(Snitt) 
Antall nyregistrerte dykkere i år  24 
Antall aktive dykkere i år  65 
Antall dykkere i basen  183 
Antall aktive dykkeledere  19 
Antall dykkeledere i basen  25 
Antall lokale dykkeplasser besøkt  50 
Totalt ant. lokale dykkeplasser i basen  72 
Nyregistrerte lokale dykkeplasser 
Totalt antall dykk i klubbregi  531 
Totalt antall timer under vann  520 
Snitt dykketid i minutter  59 
Snitt max dybde  32 
Totalt antall teiner hevet  70 
Antall klubbreiser arrangert 
Klubbdykk arrangert på reiser  23 
Totalt ant dykk på klubbreiser  189 
Snitt antall dykkere med på klubbreiser 
Arrangør av flest klubbreiser  Tor Oppegård (3 stk.) 
Dykker med flest dykk  Øyvind Letrud (39 stk.) 
Dykkeleder som har kjørt flest turer  Tor Oppegård (14 stk.) 
Dykker som har hevet flest teiner  Øyvind Letrud (30 stk.) 
Antall teiner hevet pr. DL  Joachim Brenøe (18 stk.) 

Topp dykkeledere i ant. arrangerte klubbdykk i 2019:
19 - Utenforstående dykkeleder (Turer)
14 - Tor Oppegård
6 - Joachim Brenøe
6 - Øyvind Letrud
5 - Per Enge
4 - Jan Håkensen
4 - Lars-Olav Engseth
3 - Børge Brynlund
3 - Evgenij Rybak
3 - Johannes Østensjø
3 - Thomas Jakobsen
3 - Tron Dalheim
2 - Eirik Fjeld
2 - Klaus Bareksten
2 - Knut Senneseth
2 - Mikkel Stokke
2 - Pål Sandnes
2 - Vebjørn Hanssen
1 - Bjørn Badowski

Topp lokale dykkesteder etter ant. besøk i 2019:
10 - Klubbhuset
5 - Torpedobatteriet
4 - Edith
4 - Gulen, husrevet/brygga
4 - Møkkalasset
3 - Bergholmen
3 - Dronning Maud
3 - Tronstad
2 - Askholmen
2 - Aspon Sør
2 - Blucher
2 - D/S Oldenburg
2 - Gråøya, Engnesbukta
2 - Heitmann bryggeanlegg
2 - Marikova
2 - Merseflua
1 - Askholmen, Østre lykt
1 - Aspon
1 - Black Watch
1 - Brødstabotn
1 - D/S Bandak
1 - D/S Begonia
1 - D/S Frankenwald
1 - D/s Karmøy
1 - D/S Parat - Ferndale
1 - Elise Schulte
1 - Fagerstrand - Tankanlegg
1 - Flåm, parkeringsplass/elveutløp
1 - Hallangstangen
1 - Hallangstangen - Langebåt
1 - Huk - dugnad
1 - Håøya - Ormeleia
1 - Håøygrunna
1 - Kranbrygga Oscarsborg
1 - Langebåt
1 - M/S Stråssa
1 - Nordstranda
1 - Norge (panserskip)
1 - Oscarsborg øst
1 - Pumpehuset
1 - Ramtongrunnen Østre
1 - Rauholmene
1 - Romanby
1 - Segløyna
1 - Småskjær
1 - Stedgrunnen
1 - Storegrunn
1 - Søndre Kaholmen
1 - Torodden, Fagerstrand
1 - Wilhelm Heidkamp

20 glemte dykkesteder, med sist besøkt dato:
2017-03-02 - Lemansbrygga
2017-03-04 - Hallangspollen - Dugnad
2017-03-11 - Sønderstøbukta
2017-05-27 - Utenfor Akvariet i Drøbak
2017-06-05 - Askholmenflaket
2017-07-13 - Håøya - Øst av nordspissen
2017-12-28 - Gressholmen
2017-12-30 - Håøybukta
2018-01-11 - Gylteholmen
2018-01-28 - Håøya - Ristaodden
2018-02-18 - Fra Muren til Storeskjær
2018-03-28 - Illjernsflu
2018-04-12 - Tåjebukta
2018-04-14 - Torpene, Fagerstrand
2018-05-24 - Bjørnehodebukta
2018-06-16 - Brurstein
2018-06-21 - Langåra
2018-06-27 - Kjøvangen
2018-07-07 - Gert Hansen
2018-07-28 - Rammebåen

Topp dykkere i ant. dykk i 2019:

39 - Øyvind Letrud
38 - Jan Håkensen
37 - Lars-Olav Engseth
35 - Tor Oppegård
27 - Evgenij Rybak
25 - Knut Senneseth
23 - Tron Dalheim
19 - Pål Sandnes
16 - Tomas Bitinas
16 - Vebjørn Hanssen
15 - Alexander Sunde
15 - Tore Vidar Knutsmoen
13 - Thomas Jakobsen
12 - Johannes Østensjø
11 - Børge Brynlund
10 - Christian Kulmus
10 - Eirik Fjeld
10 - Marius Engebraaten
10 - Per Enge
8 - Dag Kolberg Larsen
8 - Gro Dolve
8 - Helge Kinderås
8 - Jan Ole Nordeng Huseby
8 - Joachim Brenøe
7 - Bjørn Badowski
6 - Erik Haugen
6 - Ketil Johnsen
6 - Martin Evenseth
5 - Espen Sømod
5 - Sofie Knudsen
5 - Trym Johan Larsen
4 - Eskild Sandhaug
4 - Kristine Lindtveit
4 - Nora Menous-Moland
3 - Aurora Voje
3 - Geir Inge Jacobsen
3 - Henriette Marlene Hanssen
3 - Ivan Olimb
3 - Juergen Rigon
3 - Kenneth Hartpence
3 - Paul Winkler
3 - Ralf Gøhler
3 - Thomas Titzmann
2 - Christoffer Flaglien
2 - Geir Alstad
2 - Martin Hansen
2 - Martin Becks
2 - Philip Jakobsen
2 - Rimvydas Metrikis
2 - Roy Rødningen
2 - Torill Meistad
1 - Annika Persson
1 - Artur Hadas
1 - Frode Eriksen
1 - Ivan Novi
1 - Jonass Gundersen
1 - Jørn Olav Solem
1 - Kai Berntsen
1 - Magnus Jonassen
1 - Mikkel Stokke
1 - Robert Vikane
1 - Terje Hoås
1 - Thomas Gøytil

Topp teineplukkere i ant. teiner hevet i 2019:
30 - Øyvind Letrud
12 - Knut Senneseth
9 - Lars-Olav Engseth
5 - Johannes Østensjø
3 - Tor Oppegård
2 - Gro Dolve
2 - Jan Håkensen
2 - Thomas Jakobsen
1 - Evgenij Rybak
1 - Henriette Marlene Hanssen
1 - Martin Becks
1 - Nora Menous-Moland
1 - Tomas Bitinas

Topp DL i teineheving i 2019:
18 - Joachim Brenøe
6 - Evgenij Rybak
6 - Lars-Olav Engseth
5 - Tron Dalheim
5 - Per Enge
5 - Knut Senneseth
4 - Jan Håkensen
4 - Tor Oppegård
3 - Mikkel Stokke
3 - Thomas Jakobsen
2 - Vebjørn Hanssen
2 - Øyvind Letrud
2 - Eirik Fjeld
2 - Johannes Østensjø
1 - Pål Sandnes
1 - Bjørn Badowski
1 - Børge Brynlund